Najlepsze (i najdziwaczniejsze) pola minigolfowe

ImageNic nie dorównuje rundce minigolfa letnią porą. Zamiast jednak marnować letnią pogodę na starym, spowszedniałym polu, dlaczego by nie wypróbować jednego z wielu dziwnych i szalonych, tematycznych, złotych  miniaturowych pól golfowych?

Zapoznaliśmy się z kilkoma z tych ekletycznych propozycji i... jesteśmy pełni podziwu dla pomysłowości ich twórców.

Najlepsze na pierwszą randkę

Nad Lake George, w stanie Nowy Jork, pole golfowe "Around the Word" szczyci się osiemnastoma dołkami, z których każdy reprezentuje inne państwo. Jeśli więc pierwsza minigolfowa randka przekształci się w coś poważnego, właśnie zapewniłeś sobie prawo do żartowania sobie do końca życia, że podczas pierwszego wspólnego spotkania zabrałeś ją do Francji.  Kobiety szczególnie lubią takie żarty, kiedy robione są podczas miesiąca miodowego w Atlantic City.  

Najlepsze dla nie liczących czasu fanów serialu "Zagubieni"


Posiadłość Mayday Golf w Myrtle Beach wraz ze swymi graczami (i ich putter’ami) jest odcięta od świata  na opuszczonej, tropikalnej wyspie, która mieści w sobie światowej klasy pole mini golfowe- jest to tak absurdalne jak ostatnie kilka sezonów ,,Zagubionych”. Z tą różnicą, że mini golf skłania cię do opuszczenia kanapy i wymyślania własnych numerologicznych spiskóe na tablicy z wynikami.
 
Najlepsze w kategorii "Najbardziej niezwykł"


Par- King Skill, ulubione  podmiejskie pole golfowe mieszkańców Chicago i z szacunku do pięćdziesięcioletniej historii tego klubu nie będziemy się z tą opinią spierać. Szczyci się wyszukanym roller- coaster’em  wykonanym  z siedemset pięćdziesięciu kawałków drewna oraz Sears Tower, nie należy się jednak spodziewać oryginalnych wielkości.

Najlepsze dla całej rodziny

Putz n Glo Miniature Golf w  Rapid City w Dakocie Południowej oferuje dzieciom szaloną zabawę,  nastolatkom i dorosłym pięć dekad najlepszego rock&roll’a, a ponieważ mieści się w budynku, który ma ponad dwieście metrów kwadratowych, możesz  przyprowadzić nawet swojego kuzyna albinosa!

Najlepsze dla osób od niedawna pogrążonych w żałobie

Śmierć jest częścią naszego życia, więc nie ma sensu wałęsać się bez celu i odmawiać sobie gry w mini golfa, gdy ukochana przez nas osoba odchodzi z tego świata.  Zamiast tego oddaj świeże zwłoki w ręce specjalistów z domu pogrzebowego w  Ahlgrim's Acres w Palatine. W każdą z usług tego domu wliczona jest runda mini golfa w piwnicy o tematyce pogrzebowej.


Najlepsze by powrócić do swych rolniczych korzeni

Mocno przygrzewające letnie słońce zaczyna przypominać ci, że marnujesz czas w pomieszczeniach biurowych, nie robiąc nic naprawdę pożytecznego. A może pobiegłbyś do najbliższej farmy i spróbował wydoić krowę? Jeśli jedbnak nie odpowiada ci zapach krów,  wybierz się do Ripley's Old MacDonald's Farm w Sevierville,  w stanie Tennessee, gdzie zobaczysz trzy 18-dołkowe pola golfowe, naszpikowane animatronicznymi zwierzętami prosto z farmy, które szczekają, muczą i gdaczą.

Najlepsze dla głoszących Słowo Boże


The Lexington Ice Center
składa się z trzech pól mini golfowych, nawiązujących tematycznie do Biblii - Stary Testament, Nowy Testament oraz cuda. Zostało najwyżej ocenione wśród miejsc przeznaczonych do gry w mini golfa w Ameryce. Zatem nawet mniej pobożni z nas mogą docenić jego wysoką jakość.

Najlepsze do powrotu do dziwacznej, pirackiej przeszłości

Pamiętasz, jak w byciu piratem chodziło przede wszystkim o posiadanie kołkowej nogi, bufiastej koszuli i krzyczeniu ,,Do kroćset diabłów!”? Teraz możesz doświadczyć tego żelaznego kiczu na terenie Pirate's Cove Adventure Golf. To pole golfowe kusi swymi 18 dołakami każdego poszukiwacza przygód. Co więcej, w zasięgu naszego wzroku nie pojawi się Somalijczyk pobrzękiwujący  AK-47.

 

tłum. Katarzyna Orzeł

źrodło: www.asylum.com

Author Profile: Ewelina Murzicz

This author has published 655 articles so far. More info about the author is coming soon.
Laureat
Golf Fee Card
Logowanie