Partnerzy

Nasza firma już od wielu lat współpracuje z różnymi przedsiębiorstwami. Stała współpraca pozwoliła stworzyć najwyższe standardy kooperacji. Zaufały nam firmy z takich branż jak: biura rachunkowe i księgowe, firmy świadczące opiekę pielęgniarską, producenci odzieży i butów, itp. A oto firmy, które nam zaufały. Polecamy odwiedzenie ich stron i zachęcamy do kontaktu.

Kosmetyki Mustela, Mustela dla dzieci, mustela dla noworodków

Drogeria internetowa e-farm.net.pl oferuje kosmetyki Mustela do pielęgnacji skóry twarzy, ciała i włosów dla niemowląt i dzieci oraz specjalną linię kosmetyków Mustela 9 miesięcy przeznaczoną dla kobiet w ciąży i mam.

Mustela dla dzieci to specjalnie opracowana linia przebadanych dermatologicznie dermokosmetyków, która skutecznie chroni, nawilża i pielęgnuje delikatną skórę dziecka, pozostawiając ją jedwabiście gładką i miękką. Kosmetyki Mustela dla dzieci są całkowicie bezpieczna, można je stosować już od pierwszego dnia życia dziecka.

W celu zapewnienia najwyższej ochrony skóry dziecka zaleca się korzystanie z pełnej linii kosmetyków.

Czytaj więcej: Kosmetyki Mustela, Mustela dla dzieci, mustela dla noworodków

Sadzonki truskawek

SADZONKI TRUSKAWEK

Gospodarstwo Ogrodniczege ze Skierniewic prowadzone przez mgr Aleksandera Nowosielskiego i mgr Zygmunta Nowosielskiego oferuje kwalifikowane sadzonki truskawek wielu znanych odmian.
Wśród nich m.in.:
- sadzonki truskawek Honeoye - odmiana deserowa pochodząca z Ameryki. Owoce bardzo wcześnie dojrzewają, chcrakteryzują się wysoką plennością . Owoce są duże i średne, średnio jędrne. Owoce truskawek Honeoye są mało podatne na pleśń.

- sadzonki truskawek Elsanta - wybitnie deserowa odmiana, średnio wczesna pochodząca z Holandii. Charakteryzuje się dość dobrą plennością. Owoce truskawek Elsanta są duże, jasnoczerwone, jędrne i trwałe, dobrze znoszą transport.

- sadzonki truskawek Kent - pochodzenie kanadyjskie, odmiana wczesna, deserowa. Charakteryzuje się dużą plennością i długim okresie owocowania. Owoce truskawek Kent są duże i średnie, jędrne, intensywnie czerwone, słodkie. Dobrze znoszą transport.

- sadzonki truskawek Senga Sengana - średnio późna odmiana pochodząca z Niemiec. Charakteryzuje się dość dużą plennością. Jest to podstawowa odmiana dla przetwórstwa. Owoce truskawek Senga Sengana są średnie, bardzo smaczne, ciemnoczerwone, mało jędrne. Wytrzymałe na mróz i susze.

Kubki do sublimacji, papier do sublimacji, papier sublimacyjny - EWEX Sp. z o.o.

Firma Ewex Sp. z o.o. importer akcesoriów reklamowych oferuje bardzo dobrej jakości ceramiczne kubki do sublimacji  oraz cieszący się wspaniałą opinią klientów, atrakcyjny cenowo papier sublimacyjny  w rolkach. Papier do sublimacji  o gramaturze 100 g/m2, długości 100mb i dowolnych szerokościach: 21 cm, 31,5 cm, 42cm, 60cm 107cm, 112cm, 132cm lub 160cm, 162cm. Zapraszamy do współpracy. Szczegółowa oferta na papier do sublimacji znajduje się na stronie: http://ewex.lodz.pl/pl/papier-do-sublimacji/66-papier-sublimacyjny.html a na kubki do sublimacji na stronie: http://ewex.lodz.pl/pl/kubki-do-sublimacji/65-kubki-do-sublimacji.html

Opieka pielęgniarska - DJ Medica Łódź

Poszukujesz profesjonalnej opieki pielęgniarskiej w Łodzi? D&J Medica ma dla Ciebie odpowiednią ofertę. Wykwalifikowane pielęgniarki świadczą kompleksowe usługi pielęgniarskie: od prostych zastrzyków po kompleksową opiekę nad osobami starszymi na terenie Łodzi. Profesjonalizm cechujący naszych pracowników pozwala nam świadczyć usługi pielęgniarskie i opiekę domową na wysokim poziomie. Pielęgniarze i pielęgniarki świadczący pomoc pielęgniarską nieustannie kształcą swoje umiejętności tak by ich opieka nad chorym była w pełni bezpieczna i wykorzystywała najnowsze osiągnięcia w dziedzinie pomocy pielęgniarskiej.

Czytaj więcej: Opieka pielęgniarska - DJ Medica Łódź

Laureat
Golf Fee Card
Logowanie