Niebezpieczny Bill Murray

ImagePewna kobieta, po tym, jak została uderzona piłką w głowę przez Billa Murraya, który niesfornie wykonał tee, miała jedną prośbę – dostać kopię jego filmu „Golfiarze” z autografem.

Kiedy po tym niefortunnym wypadku, aktor powrócił na pole, na drugą rundę Outback Pro-Am, porządkowi pola nie ryzykowali – wszyscy mieli na głowach czapki.

DiMaggio mieszka na terenie pola, na którym Murray strzelił ostro w lewo na 9. dołek w TPC Tampa Bay. W piątek trafił w jej lewą skroń, podczas gdy stała na swoim podwórku i obserwowała pierwszą rundę. Nie straciła przytomności, ale było potrzebne kilka szwów.

DiMaggio, która mieszka na polu od ośmiu lat, zarejestrowała swój nieszczęśliwy wypadek i spotkanie z Murrayem.

„Przyszedł i położył się obok mnie na ziemi. Był bardzo przejęty, ciągle pytał czy wszystko ze mną w porządku,” – powiedziała. „Kiedy upewnił się, że nie stała mi się krzywda, zaczął żartować, pytając ile palców mi pokazuje.”
Jedyne czego chciała od aktora, to film „Golfiarze” z jego autografem. Jest to zabawna komedia z 1980 roku, w której grał Murray.

Wcześniej, ogromne tłumy zgromadziły się, żeby obejrzeć jego tee. Prawie 60 - letni komik żartował podczas tee wykonywanych przez jego partnera. Kiedy stanął do strzału, porządkowi założyli czapki ochronne i ostrzegli widownię przed nadchodzącym uderzeniem gwiazdy „Pogromców duchów”.

Murray roześmiał się, a przed wykonaniem tee powiedział do publiczności, - „Ten strzał dedykuję małej dziewczynce, która jest w szpitalu.”

Jego uderzenie z obszaru tee poszybowało idealnie wzdłuż toru.

 

Author Profile: Ewelina Murzicz

This author has published 655 articles so far. More info about the author is coming soon.
Laureat
Golf Fee Card
Logowanie