Nowe pola w Walii i Egipcie

ImageTuryści odwiedzający wspaniały resort Taba Heights w Egipcie mogą od teraz połączyć pobyt w luksusowym 5-gwiazdkowym z rundką golfa na strategicznie położonym  18 dołkowym polu golfowym.

Pole to, oddzielone od terenów pustynnych, z jednej strony otulają Góry Synaj, a z drugiej Morze Czerwone wraz z wydzieloną plażą i prywatną zatoką.

Taba Heights Resort w turnieju European Tour reprezentuje David Lynn, który może poszczycić się zwycięstwem w turnieju 2004 KLM Dutch Open w 2004 roku, a także zajęciem 3 miejsca w zeszłorocznym Volvo  China Open.

Ośrodek Taba Heights to także basen o wymiarach olimpijskich, morska laguna, jacuzzi, spa  i zakątek kulinarny, z autentyczną kuchnią libańską w Tanourze.
 
Travewell Holidays oferuje również nowe usługi concierge w czołowych resortach Algarve takich jak Quinta do Lago, Vale do Lobo  i Vilamoura.
 
Znawcy terenów przeszukują region w poszukiwaniu ustronnych restauracji i ciekawych miejsc, polecając idealne miejsca na wczesne śniadania i smaczne obiady.

Boyd Robathan, dyrektor biura Travelwell Holidays mówi: „Algarve jest jednym z najbardziej popularnych resortów golfowych w Europie , z tysiącami entuzjastów golfa corocznie wybierających  Algarve na golfowe wczasy. Dzięki usłudze concierge służymy Państwu zaspokoimy Państwa potrzeby i wymagania z dbałością o każdy szczegół.”

Proponując pakiet 3 lub 7 nocy, Travelwell zadba o to, aby spełnić oczekiwania każdego golfisty.

Z kolei w Walii cztery przedsiębiorstwa golfowe rywalizują o "Oskara turystyki" – które zostaną przyznane 4 października w Zamku Bodelwyddan w Denbighshire.

Conwy Golf Club, Heart of Wales Golf Breaks, Machynys Peninsula Golf & Country Club and Vale Hotel, Golf and Spa Resort zostały nominowane w kategori ‘golf taki jak na niego przystało’.

Rhodri Glyn Thomas, minister turystyki w Walii powiedział: ”Stale dbamy o poprawę jakości przemysłu, a te nominacje są jasnym przykładem, że nie powinniśmy spocząć na laurach, a dalej dbać o poprawę naszych standardów. W Wali każdy ma szansę zagrać w golfa tak jak się powinno w niego grać, we własnym tempie i według własnych upodobań, a do tego Walia zapewnia wspaniałe widoki do podziwiania.”

Główną atrakcją austriackiego sezonu golfowego jest Kitzbuhel Golf Festival odbywający się od 23 do 28 czerwca , gdzie gra toczy się na 5 polach golfowych, a w sąsiedztwie znajduje się 19 kolejnych, na których można rozegrać towarzyskie rundki.

Na corocznej gali International Property Awards w Londynie, Resort  Parque da Floresta Golf & Leisure zyskał miano ‘Najlepszego Czterogwiazdkowego Obiektu w Portugalii’.

Granicząc z zachodu z  the Costa Vincentia Nature Reserve, resort ten położony jest wokół 18-dołkowego pola par 71, otoczonego stale powiększającym się  terenem willowym, rozbudowywanym przed Vigia Group. Resort to także baseny, korty tenisowe, tereny do gry w kręgle, restauracje i bary.

Grupa Oceânico uruchamia działalność swojego ostatniego resortu, Royal Obidos Spa and Golf, w pobliżu średniowiecznej wioski Obidos na Srebrnym Wybrzeżu Portugalii, 45 minut na północ od Lizbony. W skład resortu będą wchodzić apartamenty, wille, hotel, mieszkania własnościowe i 18-dołkowe pole do gry w golfa zaprojektowane przez Seve’a Ballesterosa.

 

 

tłum. Karolina Kluczek

źródło: GolfToday

Author Profile: Ewelina Murzicz

This author has published 655 articles so far. More info about the author is coming soon.
Laureat
Golf Fee Card
Logowanie