Odwiedź Sierra Ivory Golf Resort

ImageW najbliższy weekend odbędzie się dzień otwarty w Sierra Ivory Apartments, które powstają na polu golfowym w Pętkowicach koło Wejherowa. Pierwsze pięć osób, które zdecydują się na zakup apartamentu otrzyma specjalną, preferencyjną ofertę cenową.

 

Spotkanie odbędzie się w sobotę 16 maja o godzinie 15.00 w Sierra Golf Club. Z myślą o osobach zainteresowanych ofertą deweloperską zaplanowano spotkanie z przedstawicielami TS Invest, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące rozbudowy całego resortu oraz powstających w jego obrębie nieruchomości.

Zainteresowani będą mogli porozmawiać z projektantką wnętrz i uzyskać więcej informacji na temat elementów wykończenia  takich jak: tkaniny, ceramika, meble kuchenne oraz sprzęt AGD. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Fachowej porady z zakresu finansowania inwestycji udzieli przedstawiciel Noble Banku.

Pierwszy etap budowy, który rozpoczął się w ubiegłym roku uroczystym wkopaniem kamienia węgielnego, obejmuje trzy apartamentowce, w których powstają 22 lokale. Apartamenty o powierzchni od 98 do 215 mkw zostaną wykończone pod klucz z użyciem najwyższej jakości materiałów i urządzeń.

Budynki I etapu położone są w jednym z najpiękniejszych zakątków Sierra Ivory Golf Resort. Jest to wyjątkowo malownicze miejsce, usytuowane na wzgórzu, wzdłuż dołka nr 7. Ta lokalizacja zapewnia panoramę na całą przełęcz, gdzie w przyszłości będzie jezioro. To także najbardziej wkomponowany w przestrzeń Parku Krajobrazowego etap. Przemyślane usytuowanie gwarantuje spokój, bliskość lasu i Domu Klubowego.

W majowy weekend na Sierra Golf Club odbył się Open Season WEEK podczas którego TS Invest zaprezentowało plany rozwoju całego kompleksu. Początkowo projekt zakładał powstanie 49 apartamentowców. Inwestor postanowił jednak zmienić pierwotne założenia tak, by dostosować się bardziej do oczekiwań Klientów. W związku z tym w przestrzeń 120 ha pola golfowego wkomponowanych zostanie 28 budynków apartamentowych oraz 31 ekskluzywnych willi. Oprócz pola golfowego o łącznej powierzchni 60 ha, do dyspozycji mieszkańców będzie centrum Fitness & SPA, boiska do tenisa i koszykówki, przestronne place zabaw dla najmłodszych oraz klimatyczne kawiarenki.

Zakończenie pierwszego etapu budowy planowane jest na lato 2010 r. Całość projektu zostanie zrealizowana na przestrzeni 10-12 lat.

Więcej na temat inwestycji na www.tsinvest.pl

Author Profile: Ewelina Murzicz

This author has published 655 articles so far. More info about the author is coming soon.
Laureat
Golf Fee Card
Logowanie