Turniej golfowy Polonia Open

ImageJest to już jedenasty, turniej edycji Polonia Open, siódmy jako Polonia Open by ŻYWIEC i trzeci w randze Polonijnych Mistrzostw Świata pod patronatem przewodniczącego Komisji Spraw Emigracji i Łączności z Polakami za Granicą Senatu Rzeczpospolitej Polskiej. Wspominajac wspaniałe imprezy lat 2004 do 2007 w prestiżowych „The Breakers” i Palm Beach Polo Golf & Country Club organizatorzy zdecydowali ze turniej powraca w okolice West Palm Beach tym razem do pobliskiego Lake Worth. To wlaśnie tu od ponad 30 lat swoje miejsce znalazł prywatny klub The Fountains Country Club.

Glowny turniej zostanie rozegrany na polach: "South Course" i "West Course" Zawodnicy będą klasyfikowani w systemie gross oraz handicapowym net, pozwalającym na współzawodnictwo graczy o różnym stopniu zaawansowania. Dzięki temu systemowi w turnieju mogą brać udział wszyscy polonijni i polscy gracze z handicapem. Start jak zwykle według przydzielonych „tee times” oraz „cut” kwalifikujący po dwóch dniach, do rundy finałowej. Nie zapominając oczywiście o tych, którzy nie przejdą kwalifikacji do finału, organizatorzy przygotowali dodatkową rundę na trzecim polu klubu "North Course" (przewidziane oczywiście specjalne nagrody pocieszenia). Główni zwycięzcy turnieju w kategoriach Open oraz po raz pierwszy w kategorii Mid-Amateur otrzymają tradycyjnie oprócz nagród prestiżowe marynarki Polonijnych Mistrzów Świata.

Radzimy nie zwlekać z zapisem do turnieju ze względu na ograniczoną liczbę miejsc oraz bardzo wysokie zainteresowanie imprezą i konieczność niezwłocznej rezerwacji przelotów i miejsc noclegowych.

Szczegóły: http://www.poloniaopen.com/

Author Profile: Marek Pietrzak

This author has published 607 articles so far. More info about the author is coming soon.
Laureat
Golf Fee Card
Logowanie